Drony pomůžou i v zemědělství. Přesvědčte se sami!


Potřebujete zjistit, jak se daří jednotlivým plodinám na velké rozloze? Dron se speciální kamerou, která zvládá tzv. multispektrální analýzu, odhalí zdravotní stav rostlin nebo rozlišení vegetačních svahů. S termokamerou zase odhalí tzv. water stress index. Naměřené hodnoty pak může zemědělec přenést přímo do řídicích jednotek samotných traktorů, které pak ošetří přesně ty rostliny, které to potřebují. Farmář tak ušetří čas i peníze. Drony využijete i při senoseči, kdy díky termokameře najdou srnčata schována v polích. Drony čím dál častěji poptávají i lesníci při boji s kůrovcem - napadený strom se pozná z výšky pravidelným monitorováním, kdy vidíte změny, jako je osychání nebo žloutnutí, a jakým způsobem se nákaza šíří. Během jednoho letu můžete s dronem pokrýt až 500 ha za 90 minut! Přijďte se podívat na stánek společnosti DronPro, kde budou její zástupci drony a kamery právě pro využití v oblasti zemědělství předvádět.  

Odhalení nového modelu Kamiq
Během programu se můžeme těšit na slavnostní představení nového modelu Škoda KAMIQ, který si budou moci návštěvníci také prohlídnout díky partneru Vinobraní společnosti Unikom Kutná Hora.

Jelikož se jedná o crossover, poskytuje KAMIQ to nejlepší, co může svět SUV nabídnout, a to v kompaktní velikosti precizně uzpůsobené úzkým městským uličkám. Větší světlá výška poskytuje lepší výhled na okolí, usnadňuje nastupování a doplňuje robustní design s ocharnnými doplňky nárazníků a prahů. KAMIQ vzbuzuje pocity síly a bezpečí, pocit, který vás bude provázet, ať už míříte kamkoliv.

Hlavní světlomety v provedení BI-LED s animovaným ukazatelem směru jízdy. Čelní část vozu KAMIQ obsahuje čtyři "drahokamy" pro denní svícení, které zintenzivní jako nápadité dynamické přední ukazatele směru. Dolní část ukrává tlumená dálková, obrysová, rohová a mlhová světla. Inovační světlomety typickéhop krystalického designu škoda vypůjčují čelní části jedinečný vzhled.

Bezhotovostní čipové platby:

Čip ve formě náramku pro bezhotovostní platbu nápojů a občerstvení během akce návštěvník získá u samotného vstupu do areálu. Po zaplacení vstupného nebo předložení vstupenky si může návštěvník čipový náramek nabít libovolnou částkou. Je možné vyzvednout si například pouze jeden čipový náramek pro celou rodinu. Přiložení čipu u platebních terminálů zobrazí výši zůstatku a zahájí objednávku, před potvrzením platby je zobrazena výše požadované platby a druhým přiložením čipu platbu návštěvník potvrdí a částka platby mu bude odečtena. V areálu bude pět dobíjecích míst (2 pokladny u vstupu do areálu a 3 další místa vyznačená na mapce areálu), kde mohou návštěvníci na svůj čip vložit peníze prostřednictvím hotovosti nebo platební karty. Čip není zálohovaný a při odchodu z akce není nutné jej vracet. Případné zůstatky na čipu při odchodu návštěvníka budou vráceny v hotovosti na vyžádání opět na dobíjecích místech.

 

Pokud si návštěvník zakoupí vstupenku v předprodeji, může si vytvořit online účet https://kacina.phestio.com/, vstupenku k účtu přiřadit pomocí kódu vstupenky a dobít si kredit platbou kartou online předem. Na akci mu bude vydán čipový náramek s přednabitým kreditem.

O navrácení nevyčerpaného zůstatku mohou návštěvníci zažádat i online po akci na https://kacina.phestio.com/. K tomu si musí návštěvník čipovou pásku s číselným označením uschovat.

© 2019 Vinobraní na Kačině. Proudly created with Wix.com.